
Підігрівач посуду Concept OZ4022 електронний 1000 Вт
23 288 ₴
- В наявності
- Код: 47113438
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підігрівач посуду Concept OZ4022 призначений для вбудовування в кухонний гарнітур. Оснащений електронним керуванням та системою обігрівання гарячим повітрям. Об'єм внутрішнього відділення 22 літри. Внутрішні розміри 97 x 540 x 420 мм. Номінальна потужність 1000 Вт при напрузі 230 В, частота 50 Гц. Фронтальна частина виготовлена зі сталі срібного кольору. Вага нетто 18 кг. Передбачена можливість регулювання температури для оптимального підігрівання посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Об`єм | 22 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
| Внутрішні розміри | 97 x 540 x 420 |
| Довжина: | 540 мм |
| Матеріал фронту | Сталь |
| Мoдель | OZ4022 |
| Номінальна споживана потужність | 1000 |
| Об'єм | 22 л |
| Стан | Нове |
| Способ нагрева | Гаряче повітря |
| Тип | Підігрівач посуду |
| Тип встановлення | Вбудований |
| Керування | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота | 50 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 288 ₴

