
Elstead Lighting Настільна лампа Elstead Inglenook QZ/INGLENOOK/TL вітражна 63 см
26 838 ₴
- В наявності
- Код: 47167204
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead INGLENOOK QZ/INGLENOOK/TL. Настільні лампи - це не лише функціональне джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може повністю змінити вигляд і атмосферу приміщення. Вибір відповідного освітлення має велике значення для комфорту і настрою в повсякденному житті. Серед різних моделей, лампа Elstead вирізняється своїм позачасовим дизайном та універсальністю, що робить її ідеальною для класичних і сучасних інтер'єрів. Модель INGLENOOK - це настільна лампа, яка поєднує в собі естетику і практичність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул моделі | QZ/INGLENOOK/TL |
| Глибина | 40 мм |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал і скло |
| Мoдель | Inglenook |
| Стиль | Art Deco Tiffany |
| Колір | Багатобарвний |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 838 ₴

