
Настільний світильник Ideal Lux London 110448
9 556 ₴
- В наявності
- Код: 47184484
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа LONDON TL1 BIG кол. білий (110448) Ideal Lux. Чому Ideal lux? Бренд Ideal lux є синонімом інноваційних рішень у сфері освітлення, пропонуючи максимальну ефективність та енергозбереження. Добре підібрана лампа не тільки покращує естетику інтер'єру, але й може суттєво вплинути на самопочуття та комфорт життя, створюючи затишну та теплу атмосферу в домі. Унікальна гнучкість освітлення бренду Ideal lux дозволяє створити ідеальну атмосферу в кожному інтер'єрі, адаптуючись до індивідуальних потреб та уподобань користувача. Освітлення Ideal lux доводить, що.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48.5 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 32 мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стиль | Класичний, Традиційний |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 556 ₴

