
Настільна лампа Ideal Lux Edo TL1 Big 044590
6 276 ₴
- В наявності
- Код: 47184512
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа EDO TL1 BIG від італійського виробника Ideal Lux, модель 044590. Світильник виконаний у традиційному італійському стилі з використанням сучасних технологій. Лампа обладнана вбудованим світлодіодним модулем або адаптована для роботи зі світлодіодними джерелами світла, що дозволяє вибрати необхідну потужність та колірну температуру. Джерело світла легко замінюється без розбирання й ремонту світильника. Модель універсальна та добре впишеться в інтер'єр вітальні, спальні або ванної кімнати. Світильник поставляється в оригінальній упаковці з інструкцією та необхідними сертифікатами якості. При інтегрованому джерелі світла доступне послягарантійне обслуговування. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 276 ₴

