
Настільний торшер Ideal Lux Dora TL1 020853
11 991 ₴
- В наявності
- Код: 47184540
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Ideal Lux Dora TL1 – італійський світильник найвищої якості, що поєднує традиційний дизайн із сучасними технологіями. Модель підходить для інтер'єрів вітальні, спальні та ванної кімнати. Світильник оснащений вбудованим світлодіодним модулем або адаптований для роботи зі світлодіодними джерелами світла, що дозволяє вибрати необхідну потужність і колірну температуру. При виході з ладу світлодіодної лампочки достатньо замінити джерело, не потребує ремонту або заміни всього світильника. Для вбудованих модулів доступне післягарантійне обслуговування. Кожен товар поставляється в оригінальній упаковці з інструкцією та необхідними сертифікатами якості. Доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 днів. Компанія працює у сфері онлайн-продажу освітлення з 2010 року, керуючись принципами споживчої етики та вирішуючи всі проблеми на користь клієнта. Код товару: 8021696020853.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Klasyczny |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 991 ₴

