
Люстра Azzardo Natalia S Md2238-1S-Bk
14 284 ₴
- В наявності
- Код: 47260434
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа Azzardo Natalia S Md2238-1S-Bk характеризується інноваційною ідеєю з оригінальною формою та точним виконанням. Геометрична форма та приглушені кольори надають лампі неймовірної універсальності, що дозволяє використовувати її багатофункціонально. Модерністська металева конструкція випромінює тепле яскраве світіння, створюючи неймовірно приємну атмосферу в кімнаті. Традиційна пропозиція підкреслить і створить незвичайну концепцію в будинку, офісі або комерційному приміщенні. Ідеально підходить для вітальні, кухні, їдальні чи офісу. Технічні дані:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 125 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 284 ₴




