
Підвісний світильник Milagro Bianco 862
9 737 ₴
- В наявності
- Код: 47283700
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Milagro bianco 862. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не лише завдяки своїй функціональності, але й естетиці. Серед них особливо вирізняються підвісні світильники, які можуть додати кожному приміщенню унікального характеру. Одним з таких продуктів є Milagro bianco 862, який поєднує в собі елегантність і високу якість виконання. Виняткова потужність і ефективність. Підвісна лампа Milagro bianco 862 пропонує вражаючу потужність 18W для кожного з трьох джерел світла. Завдяки цьому загальна потужність становить аж 54W, що відповідає 93W традиційної лампочки. Світло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 18W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 55 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 737 ₴

