
Люстра EUROFIRANY GLITTER203
62 783 ₴
- В наявності
- Код: 47376438
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. EUROFIRANY GLITTER203. це унікальна люстра, яка поєднує в собі елегантність і функціональність. Його. прозорий колір. та унікальний дизайн роблять його ідеальним для різних стилів оформлення. Люстри, такі як ця модель, не тільки забезпечують світло, але й виконують важливу декоративну роль, впливаючи на атмосферу в приміщенні. Завдяки. ви створите затишний і стильний простір у своєму. вітальні. або. спальні. Ключові характеристики. Обираючи люстру, варто звернути увагу на кілька важливих аспектів, які можуть.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurofirany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | GLITTER 2 fi 95 x 70 cm |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 783 ₴

