
Люстра Cosmo Light Abu Dhabi (P05697Bk)
14 648 ₴
- В наявності
- Код: 47486679
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник - Cosmo Light - Abu Dhabi P05697BK Продукти AUCOSMO Light мають найвищу якість як з точки зору виготовлення, так і з точки зору дизайну. Підвісні світильники є найкращим, перевіреним освітленням для будь-якого типу приміщення. Завдяки підвісним світильникам кухня, вітальня, їдальня або інші інтер'єри, де ми живемо і працюємо, набувають не тільки відмінного освітлення, але і зовсім іншого дизайну. Крім функціональності, важлива їхня декоративна роль. І в сучасних, і в традиційних приміщеннях вони впливають на їхній декор - пропонують освітлення для дому, ресторану, готелю та бару. Їхня продукція характеризується великою різноманітністю стилів, що дозволяє запропонувати вам сучасне світлодіодне, кришталеве, лофтове, класичне, декоративне, вінтажне, арт-деко освітлення: Назва: Abu Dhabi P05697BK AUK підвісний світильник Код продукту: CosmoLight_Abu_Dhabi. -P05697BK_AU Виробник: Cosmo light Матеріал: тканина, метал Розміри: ср. 50 см, висота 100 см. Різьба: E27 Максимальна потужність: 40 Кількість джерел світла: 5 Ступінь захисту: IP20 Джерела світла в комплекті: Немає Термін поставки: ми намагаємося зробити всю продукцію цього виробника доступною негайно. Час доставки 48 годин. це максимальний час, ми зазвичай відправляємо продукти наступного дня після підтвердження оплати. Може статися, що товару немає в наявності, і термін доставки може бути довшим. Якщо це станеться, ми повідомимо вам про це відразу після оформлення замовлення та запропонуємо можливі альтернативні рішення, дивіться каталог Cosmo Light, який вас цікавить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | CosmoNova |
| Матеріал | Metal, Tkanina |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 648 ₴

