
Люстра Milagro Nero (082) підвісна чорна LED 2 джерела 61х120 см
16 557 ₴
- В наявності
- Код: 47602183
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра підвісна Milagro Nero (082) — сучасний елемент інтер'єру, що поєднує функціональність та естетику. оснащена світлодіодною технологією з двома джерелами світла. Потужність 32 Вт забезпечує світловий потік 2240 лм, що еквівалентно традиційній 390 Вт лампі розжарювання. Температура кольору 4000 К забезпечує комфортне освітлення для різних приміщень: офісу, їдальні, кухні, гостинної або спальні. Клас енергоефективності A гарантує економію електроенергії. Корпус виконаний з металу чорного кольору. Розміри: 61х61х120 см з можливістю регулювання висоти. Живлення мережеве. Лампочки включені в комплект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 61 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | ета |
| Мoдель | Nero (082) |
| Потужність | 32 |
| Світловий потік | 2240 |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 557 ₴


