
Elstead Lighting Торшер зі змінною лампою абажуром (плафоном) Larissa QZLARISSAFL
37 327 ₴
- В наявності
- Код: 47651887
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вітражний торшер Larissa QZ-LARISSA-FL Quoizel colorful in MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для облаштування простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в кімнати з класичною і сучасною атмосферою, а його універсальна форма створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє відпочинку після дня, проведеного поза домом. вечори з коханими виготовлені з практичних і міцних матеріалів, які гарантують своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий багатобарвний колір світильника робить його придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються в лампі, - це метал і скло, що полегшує догляд і підтримку в чистоті. Лампа має місце для 2 енергозберігаючих джерел світла E27 і має ступінь герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення житлових або офісних приміщень, то світильник серії Larissa точно підійде для вас завдяки своїй ергономічній формі З цією моделлю освітлення ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та витонченості, а також підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів. Освітлення чудово виглядає окремо або в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія виробника елементи, необхідні для складання обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 45.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 45.7 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 100W Вт |
| Марка | Elstead |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Klasyczne |
| Колір | Brązowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 327 ₴

