
Люстра PHILIPS HUE White ambiance Cher чорна підвісна LED
15 522 ₴
- В наявності
- Код: 47955522
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна люстра PHILIPS HUE White ambiance Cher у чорному кольорі. Система розумного освітлення з можливістю дистанційного управління через міст Hue та мобільний додаток. Джерело світла: 1 світлодіодна (LED). Висота 175 см. Підтримує функцію Bluetooth для управління без моста. оснащена пультом управління. Рейтинг 5.0 з 5 зірок на основі 2 відгуків користувачів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47.5 |
| Дистрибуція | Philips HUE |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 39 Вт |
| Мoдель | Cher |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Люстра |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 522 ₴










