
Підвісна лампа Eglo Antelao 39284
36 908 ₴
- В наявності
- Код: 48113036
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Eglo Antelao 39284. Люстри відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, не лише забезпечуючи освітлення, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Можуть використовуватися в різних місцях, таких як вітальня, кухня, спальня чи коридор, надаючи їм відповідний клімат. Завдяки різноманітним візерункам і матеріалам, люстри можуть стати центральною декоративною точкою в кожному домі. Параметри світла. Лампа. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 32W. Завдяки використанню LED-лампи, лампа випромінює світло з яскравістю та кольором.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 9 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 9 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 908 ₴

