
Варильна поверхня газова Smeg SRV896POGH 90 см 5 палників
44 799 ₴
- В наявності
- Код: 48329172
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Smeg SRV896POGH Coloniale розміром 90 см з 5 газовими конфорками. Корпус виконаний з емальованої сталі у кремовому кольорі з опрацюванням під патинований латунь. Обладнана чавунними решітками та електронною запальницею в ручках управління. Конфорки розташовані в такому порядку: передня ліва (допоміжна, 1.10 кВт), задня ліва (швидка, 3.10 кВт), центральна (ультра швидка подвійна, 5.00 кВт), задня права (середньо швидка, 1.70 кВт) та передня права (середньо швидка, 1.70 кВт). Підтримує природний газ G20/G25 із захистом від витоку газу. встановлення вбудовувана, стандартна. Електричне живлення 220-240 В, 50/60 Гц. Потужність підключення газу 12400 Вт. Кабель живлення однофазний, довжина 120 см. Вага нетто 17.3 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 885 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.3 |
| Дизайн серія | Coloniale |
| Довжина кабелю живлення | 120 |
| Кабель живлення | Однофазний |
| Кількість ручок | 6 |
| Конфорка 1 — потужність | 1.10 |
| Конфорка 1 — позиція | Передня ліва |
| Конфорка 1 — тип | Допоміжна |
| Конфорка 2 — потужність | 3.10 |
| Конфорка 2 — позиція | Задня ліва |
| Конфорка 2 — тип | Швидка |
| Конфорка 3 — потужність | 5 |
| Конфорка 3 — позиція | Центральна |
| Конфорка 3 — тип | Ультрашвидка подвійна |
| Конфорка 4 — потужність | 1.70 |
| Конфорка 4 — позиція | Задня права |
| Конфорка 4 — тип | Середньо швидка |
| Матеріал корпусу | Ємальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Мoдель | SRV896POGH |
| Потужність під'єднання газу | 12400 |
| Потужність електрозапалювання | 1 |
| Напруга електромережі | 220-240 |
| Розташування ручок | Фронтальна |
| Тип газа | G20/G25 |
| Колір гравіювання | Золотий |
| Колір ручок керування | Постарена латунь |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 799 ₴



