
Витяжка Globalo Delico 50.1 Black вбудована 50 см 315 м³/год
9 241 ₴
- В наявності
- Код: 54819482
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка Globalo Delico 50.1 Black призначена для встановлення під кухонною шафою. Ширина 50 см, глибина 26,6 см. Продуктивність 315 м³/час з мінімальною гучністю 47 дБ та максимальною 61 дБ. оснащена одним алюмінієвим жировим фільтром та одним електричним мотором. Має два джерела світла класу енергетичної ефективності A. Може працювати в режимі відведення повітря або рециркуляції. Діаметр вихідного патрубка 12 см. Клас енергоефективності D. Енергозберігаюче LED-освітлення. Можливість роботи як витяжка або як поглинач запахів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 26.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 47dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 12 |
| Діаметр вихідної патрубки | 12 |
| Клас енергоефективності витяжки | D |
| Клас енергоефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | G |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальна гучність | 47 dB |
| Мoдель | Delico 50.1 Black |
| Продуктивність витяжки | 315 |
| Режими роботи | Відведення, Рециркуляція |
| Рівень шуму максимальний | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 241 ₴









