
Люстра Step Into Design Modern Orchid ST12329 висяча 150 см
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 54942146
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Step Into Design Modern Orchid ST12329 — стильна висяча лампа типу павук із сучасним мінімалістичним дизайном. Ширина 150 см, висота 43 см (регульована). Виготовлена з металу і скла. Доступна в кольорових варіантах: чорний матовий та бежевий. оснащена одним джерелом світла з цоколем E27. За відгуками покупців відрізняється функціональністю, довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом і забезпечує хороше освітлення. Призначена для використання в житлових приміщеннях, у тому числі в салонах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти кольору | Чорний матовий, бежевий, прозоро-чорний, бурштиново-чорний |
| Висота | 43 мм |
| Висота регульована | Да |
| Глибина | 1 мм |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | ST12329 |
| Призначення | Для салонів, житлових приміщень |
| Виробник | Step Into Design |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Люстра підвісна |
| Тип джерела світла | E27 |
| Тип конструкції | Павук розгалужений |
| Колір | Чорний матовий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴




