
Люстра підвісна Step Into Design Reef St71011M 50 см червона
13 191 ₴
- В наявності
- Код: 54942178
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник Reef від Step Into Design — стильне рішення для сучасного інтер'єру. Виріб надихнений природою та відрізняється оригінальним дизайном з гілками, що нагадують корали. Металева конструкція з червоним кольором та білими акцентами створює привабливий декоративний акцент у будь-якому приміщенні. Технічні параметри: потужність 60 Вт, цоколь Е27 (сумісний із енергозберігаючими та світлодіодними лампами), діаметр абажура 50 см, ширина 50 см, глибина 10 см. Регульована висота підвісу від 52,5 см до 202,5 см дозволяє адаптувати світильник під різні простори. Довжина прозорого ПВХ-кабелю становить 150 см. Клас енергоефективності А гарантує економне споживання електроенергії при яскравому та рівномірному освітленні завдяки ефективному розсіюванню світла через оригінальний дизайн. Завдяки міцній металевій конструкції світильник забезпечує довговічність та надійність. Ідеально підходить для офісів, кухонь, гостинних, спалень та закладів громадського харчування. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Step into design |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 191 ₴

