Доставка зі складу 5-10 днів. Біла мікрохвильова піч 700 Вт, 20 л, таймер ЩО РОБИТЬ НАШ ПРОДУКТ ОСОБЛИВИМ ПРОСТЕ ТА ІНТУЇТИВНО ЗРОБЛЕНЕ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЯ ЧАСУ ТА ЕНЕРГІЇ СУЧАСНИЙ ТА ЕЛЕГАНТНИЙ ВИГЛЯД ЕФЕКТИВНА ТА ТИХА РОБОТА СПЕЦИФІКАЦІЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.2 мм |
| Глибина | 33.5 мм |
| Ширина | 45.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість [л] | 20 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Марка | ECG |
| Потужність мікрохвиль [Вт] | 700 W |
| Відчиняючи двері | W lewo |
| Функції | Rozmrażanie |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴


