
Газова варильна поверхня Samsung NA64H3030BK 4 паламіки 60 см
16 834 ₴
- В наявності
- Код: 55268199
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова вбудована варильна поверхня Samsung NA64H3030BK з 4 газовими конфорками загальною потужністю 8,8 кВт. Модель оснащена конфорками потужністю 1000 Вт, 3800 Вт, 2000 Вт та 2000 Вт. Покриття із загартованого скла чорного кольору. Підтримує газ пропан-бутан (3B/P) та природний газ (G20/20). Напруга живлення 230 В. Розміри: ширина 600 мм, глибина 520 мм, висота 50 мм. Конфорки мають електричне запалювання з захистом від витоку газу при випадковому затуханні полум'я. Металеві ручки керування. Рошти чавунні. Можливість встановлення на кухонний блат шириною 60 см. Поверхня легко чиститься завдяки скляному покриттю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WOK нагрівальний елемент | Да |
| Матеріалрушить | Чавун |
| Мoдель | NA64H3030BK |
| Потужність конфорки 1 | 1000 |
| Потужність конфорки 2 | 3800 |
| Потужність конфорки 3 | 2000 |
| Потужність конфорки 4 | 2000 |
| Напруга живлення | 230 |
| загальна потужність | 8800 |
| Тип підтримуваного газу | 3B/P (пропан-бутан), G20/20 (природний газ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 834 ₴




