
Настінний світильник Lucide Romer (302760138)
6 664 ₴
- В наявності
- Код: 55307459
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний ретро світильник Romer 30276/01/38 металевий зал бежево-коричневий поєднує в собі унікальний дизайн і універсальний непідвладний часу стиль, що створює ряд можливостей для використання у вашому домі. Унікальна форма підсвічування підкреслить інтер'єр кімнати, а сяйво світла створить комфортну та затишну атмосферу, сприятливу для спілкування та проведення часу з близькими. Освітлення відрізняється функціональністю та практичністю. Вишукане поєднання кольорів рами: бежевий - коричневий і матеріалів, використовуваних в рамі: метал, робить його придатним для використання як в темних, так і в світлих інтер'єрах, а ергономічний дизайн гарантує легке чищення і задоволення протягом багатьох років Вибравши модель, ви отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть простору неповторний вигляд та елегантність. Світильник має місце для 1 джерела світла зі ступенем герметичності IP20, відмінно виглядає як в компанії інших світильників, так і в якості освітлювальних установок, тому виріб має сертифікати відповідності поширюється на гарантію виробника. У комплект входить інструкція з експлуатації та елементи, необхідні для складання обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 32 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 21 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Lucide |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Brązowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 664 ₴

