
Дизайнерський торшер Trio Leavy (R40463001)
10 852 ₴
- В наявності
- Код: 55312251
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Торшер RL Leavy R40463001 діаметр (мм): 700 висота (мм): 1800 ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел / тип основи: 3 x E14 Традиційна максимальна потужність джерела: 28 Напруга: 230 В Джерело в комплекті: немає колір лампи: хром/білий матеріал: метал/пластикIP: 20 Чому варто обрати нашу лампу? Додаткова інформація Кожен світильник був ретельно розроблений і виготовлений з увагою до найдрібніших деталей, що гарантує не тільки зовнішній вигляд, але й високу функціональність. Доступні в різноманітних кольорах і стилях, наші лампи дозволяють адаптувати їх відповідно до
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Марка | Trio |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Designerskie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 852 ₴





