
Електрична духова шафа Amica MEB6521 FINE 65 л 2900 Вт сріблястий
16 178 ₴
- В наявності
- Код: 55543868
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична духова шафа Amica MEB6521 FINE з об'ємом 65 л і потужністю 2900 Вт. Клас енергоспоживання A. Корпус сріблястого кольору з розмірами: ширина 59,5 см, висота 59,5 см, глибина 57,5 см. оснащена дисплеєм LED сенсорним з контролем часу приготування. Духова шафа розігрівається до 150°C за 4 хвилини. Внутрішнє покриття - емаль EasyClean, що забезпечує легке чищення. оснащена галогеновим верхнім освітленням, дабинками сушарницею та бічними дабинками для стійкості та зручного висування противнів. Спеціальні защіпки забезпечують легкий демонтаж дверцятка. Сенсорне управління з швидким доступом до функцій. 8 функцій приготування. Напруга живлення 220-240В. Години присутні. Термозонд відсутній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Глибина | 57.5 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні дабінки | Да |
| Верхнє обладнання | Галогенне освітлення |
| Час розігрівання до 150 °C | 4 |
| Дабінка сухарниця | Да |
| Демонтаж дверцят | Да |
| Кількість функцій | 8 |
| Мoдель | MEB6521 |
| Потужність | 2900 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Об'єм духової шафи | 65 |
| Термозонд | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 178 ₴


