
Підвісний світильник Maxlight Monaco P0259
21 454 ₴
- В наявності
- Код: 55994394
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maxlight Monaco Лампа Підвісна Хром P0259. Технічні дані: Основний колір: Хром. Матеріал: Метал, Скло. Висота: 150см. Діаметр: 42см. Тип джерела світла: G9. Кількість джерел світла: 9. Максимальна потужність джерела: 40W. Напруга живлення [вольт]: 220-240V. Висота абажура: 28см. Ступінь захисту IP: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 42 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 454 ₴


