
Витяжка похила Falmec Verso Przycienny 55 см нержавіюча сталь
40 609 ₴
- В наявності
- Код: 56085519
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка настінна Falmec Verso Przycienny 55 призначена для ефективного видалення кухонних запахів та випарів. Конструкція з нержавіючої сталі AISI 304 із загартованим склом доступна в чорному або білому кольоровому виконанні, забезпечуючи міцність і сучасний дизайн. Двигун потужністю до 224 Вт розвиває продуктивність до 800 м³/год з чотирма режимами роботи та функцією нагнітання для максимальної ефективності. Електронне керування з плавним регулюванням швидкості спрощує експлуатацію. Динамічне світлодіодне освітлення потужністю 2 х 1,2 Вт з кольоровою температурою 2700-5600 К та вбудованим диммером забезпечує комфортне та регульоване освітлення робочої зони. Два алюмінієві жирові фільтри легко знімаються та допускають прання в посудомийній машині при температурі до 60°C. Витяжка оснащена функцією нагадування про необхідність промивання фільтрів. Як додаток доступний двокомпонентний регенерований вугільний фільтр Carbon. Zeo для ефективного усунення запахів. Діаметр повітровиходу становить 150 мм. Мінімальна відстань від варильної поверхні: 52 см для електричних та газових плит. Модель відрізняється простим складанням та зручним технічним обслуговуванням. Продукція FALMEC виготовляється в Італії з дотриманням високих стандартів якості та дизайну. Доставка зі складу протягом 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | VERSO |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Марка | Falmec |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 52 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 46 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,2W |
| Знежирювальний фільтр | Węglowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 750 |
| Тип капюшона | Kominowy, Przyścienny |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 609 ₴





