
Витяжка похила Falmec Verso 85 настінна з нержавіючої сталі
42 704 ₴
- В наявності
- Код: 56085521
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка похила Falmec Verso 85 призначена для настінного кріплення з сучасним дизайном та практичністю. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304 з загартованим склом чорного або білого кольору, забезпечуючи довговічність та естетичний вигляд. Обладнана динамічним світлодіодним освітленням потужністю 2x1,2 Вт з регулюванням кольорової температури в діапазоні 2700-5600 К та функцією регулювання яскравості. Електронна система керування дозволяє вибирати з чотирьох швидкостей роботи. Продуктивність досягає 800 м³/год при третій швидкості. У комплекті два алюмінієвих жиропоглинальних фільтри зі змінними елементами, які легко очищуються в посудомийній машині при температурі до 60°C. Витяжка оснащена функцією автоматичного нагадування про необхідність промивання фільтрів. Діаметр повітровипускного отвору становить 150 мм. Потужність двигуна варіюється від 130 до 224 Вт залежно від обраного режиму. Безпечна відстань від електричної плити - 52 см, від газової - 52 см. Додатково доступний двокомпонентний вугільний фільтр для усунення сторонніх запахів. Просте складання та зручне очищення. Виробництво Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Ширина | 69 мм |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | VERSO |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Марка | Falmec |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 52 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 46 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,2W |
| Знежирювальний фільтр | Metalowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 750 |
| Тип капюшона | Kominowy, Przyścienny |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 704 ₴



