
Altavola Люстра Step Into Design Astrifero (St904710)
15 377 ₴
- В наявності
- Код: 56116300
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Step Into Design Astrifero (St904710). Люстра. це відмінне поєднання. сучасного дизайну. і. функціональності. Це надзвичайно важливий елемент кожного інтер'єру, який не тільки виконує освітлювальну функцію, але також впливає на атмосферу та стиль приміщення. Завдяки правильно підібраному освітленню, простір набуває неповторного клімату, а лампа. Astrifero. безсумнівно, задовольнить ці очікування. Ключові характеристики стельових ламп. Вирішуючи купити лампу, варто звернути увагу на кілька важливих елементів, які можуть суттєво вплинути на.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 93 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 91 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 377 ₴


