
Стельовий світильник Step Into Design Nordic Woody St5097B
7 118 ₴
- В наявності
- Код: 56116312
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник Nordic Woody (St5097B) поєднує скандинавський стиль із сучасною функціональністю. Обладнаний одним джерелом світла потужністю до 60 Вт з патроном E27, забезпечує ефективне освітлення приміщень будь-якого розміру. Корпус виготовлено з алюмінію з порошковим покриттям, доповнено натуральним деревом, що надає виробу характер та елегантність. Клас енергоспоживання А гарантує економічне використання. Світильник підходить для встановлення у вітальнях, спальнях, кухнях та кабінетах. Універсальний дизайн добре вписується в мінімалістичні та сучасні інтер'єри. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність. До комплекту входять монтажний кронштейн, затискач для кабелю та електричний блок, що спрощують монтаж та забезпечують безпечне використання. Можливість використання різних типів лампочок E27 дозволяє регулювати яскравість відповідно до індивідуальних потреб. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Step into design |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 118 ₴

