
Мікрохвильова піч Amica AMGB20E2GB чорна 20 л 700 Вт
12 947 ₴
- В наявності
- Код: 56143100
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Amica AMGB20E2GB у чорному кольорі. Об'єм камери 20 літрів, максимальна потужність мікрохвиль 700 Вт. оснащена грилем потужністю 900 Вт та функцією розморожування. Електронне управління з 7 рівнями потужності. Обертова тарілка діаметром 24.5 см. Дверцята відкривається вліво. Захист від включення без води. Має вбудований дисплей та захист від дітей. Розміри: ширина 59.4 см, висота 38.9 см, глибина 30-35 см. Система охолодження корпусу запобігає перегріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 20 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 32.5 мм |
| Висота | 38.9 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр обертової тарілки | 24.5 |
| Максимальна потужність мікросхем | 700 |
| Мoдель | AMGB20E2GB |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Об'єм | 20 л |
| Відчиняння дверцят | Наліво |
| Охолодження корпусу | Да |
| Розморожування | Да |
| Тип | Мікрохвильова піч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 947 ₴








