
Бра Elstead Lighting Ainsley HK/Ainsley3 Bath
17 082 ₴
- В наявності
- Код: 56349706
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стійкові світильники. це ключовий елемент в оформленні кожного інтер'єру, який не тільки освітлює простір, але й надає йому характеру та стилю. Вибір відповідного освітлення може значно вплинути на атмосферу в приміщенні, тому варто звернути увагу на елегантну модель. Ainsley. від відомого виробника. Elstead. Його унікальний дизайн в стилі. glamour. робить його відмінним вибором для тих, хто хоче внести до свого дому трохи розкоші. Елегантний дизайн і функціональність. Освітлення. характеризується винятковим поєднанням. металевих.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 61 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 082 ₴

