
Підвісна лампа Elstead Lighting Brinley Ni
23 174 ₴
- В наявності
- Код: 56349759
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Brinley Kl/Brinley6 Ni. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи як функціональним елементом, так і декоративною прикрасою. Завдяки своїй універсальності люстри ідеально підходять для різних приміщень, від віталень до спалень. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Elstead Lighting Brinley Kl/Brinley6 Ni., який поєднує в собі сучасний дизайн із відмінною функціональністю. Світловіддача. Люстра Brinley пропонує аж 6 джерел світла, що дозволяє рівномірно освітлювати великі приміщення. Кожна з.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19.7 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | Brinley |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30.5 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 174 ₴

