
Настільна лампа Elstead Lighting Cambridge Qz/Cambridge/Tl
21 209 ₴
- В наявності
- Код: 56349763
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Cambridge QZ/Cambridge/TL. Настільні лампи є важливим елементом в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Модель Elstead Lighting Cambridge QZ/Cambridge/TL вирізняється елегантністю та класичним дизайном, що робить її ідеальною для різноманітних стилів оформлення. Завдяки своєму унікальному дизайну та відмінній якості виконання, ця модель безумовно стане особливим акцентом у вашому інтер'єрі. Тип лампи. Ця модель - настільна лампа, яка чудово підійде як для вітальні, так і для спальні. Класичний дизайн ідеально поєднується з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 41 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 41 см |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Мoдель | Qz/Cambridge/Tl |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 209 ₴


