
Настінна лампа Elstead Lighting Chawton чорна E14 4 джерела
20 915 ₴
- В наявності
- Код: 56349776
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна лампа Elstead Lighting Chawton виконана в чорному кольорі з металу. Світильник оснащений 4 джерелами світла з цоколем E14. Максимальна потужність лампочки 40 Вт. Розміри: ширина 15 см, висота 11,9 см, діаметр абажура 18,6 см. Клас енергетичної ефективності A. Модель CHAWTON-PLL-BLK придатна для використання в різних приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11.9 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул моделі | CHAWTON-PLL-BLK |
| Діаметр абажуру | 18.6 |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Chawton |
| Тип | Настінний світильник |
| Цоколь | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 915 ₴


