
Бра/Стінний світильник Elstead Lighting Chawton CHAWTON/PLL PN
23 859 ₴
- В наявності
- Код: 56349782
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний світильник Chawton CHAWTON-PLL-PN Elstead із полірованим нікелем із регульованим дзеркалом у MLAMP поєднує в собі унікальний та позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Світильник легко впишеться в кімнати з класичною і сучасною атмосферою, характеризується функціональністю - регульований кут падіння світла, а його сяйво світла створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для спілкування і відпочинку. Після дня, проведеного поза домом у тихих вечорах з близькими, модель Chawton виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий сріблястий колір світильника робить його придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Лампа виготовлена з металу, що дозволяє легко доглядати за нею і підтримувати її в чистоті. Лампа має місце для 4 енергозберігаючих світлодіодних джерел світла і має ступінь герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення житлових або офісних приміщень, то світильник серії Chawton точно підійде для вас завдяки своїй ергономічній формі, ви можете адаптувати його до поточного або нового облаштування приміщення Завдяки такій моделі освітлення ви не тільки якісно підсвітите обрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та елегантності, а також підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів. Внутрішнє освітлення чудово виглядає як окремо, так і в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. У комплект входить інструкція з експлуатації та елементи, необхідні для складання обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Elstead Lighting |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny |
| Тип | Obrazy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 859 ₴

