
Підвісна лампа Elstead Lighting Fulton HK/Fulton/7P
51 173 ₴
- В наявності
- Код: 56349924
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Fulton Hk/Fulton/7P. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і створюючи відповідну атмосферу. Серед багатьох доступних на ринку моделей, Elstead Lighting Fulton Hk/Fulton/7P. вирізняється як дизайном, так і функціональністю. Ця підвісна лампа - відмінний вибір для різних приміщень, таких як вітальня чи спальня. Параметри світла. Люстра. оснащена. 7 джерелами світла, що забезпечує відмінну ефективність освітлення. Кожне з цих джерел має патрон. E27. і.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | HK/Fulton/7P |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Індустріальний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 173 ₴

