
Elstead Lighting Люстра Elstead Hartsville FE/Hartsville3
14 021 ₴
- В наявності
- Код: 56349937
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Hartsville Fe/Hartsville3. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи відповідну атмосферу і підкреслюючи характер приміщення. Серед них вирізняються люстри, які поєднують функціональність з елегантністю. Пропонуємо. Elstead Lighting Hartsville Fe/Hartsville3., який є ідеальним прикладом освітлення, що підходить як для класичних, так і для сучасних інтер'єрів. Параметри світла. Люстра Hartsville. пропонує місця для трьох джерел світла з максимальною потужністю 60W кожне. Лампа працює з лампочками LED з різьбленням E14, що дозволяє на.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47.3 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 42 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 021 ₴


