
Плафон Elstead Lighting Hathaway HK/Hathaway білий 30 см E27
11 234 ₴
- В наявності
- Код: 56349955
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон Elstead Lighting Hathaway HK/Hathaway/SFSN - сучасний стельовий світильник білого кольору. Тип: плафон стельовий. Джерела світла: 3 джерела світла типу E27. Потужність: 2х100 Вт. Конструкція з антикварного нікелю. Розміри: висота 30 см, ширина 26 см, глибина 43,5 см, діаметр плафона 30 см. Світильник підходить для житлових та комерційних приміщень. Надійна конструкція забезпечує тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 43.5 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр плафона | 30 |
| Довжина: | 43.5 мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Антикварний нікель |
| Мoдель | HK/Hathaway/SFSN |
| Потужність | 200 |
| Поміщення | Спальня |
| Тип | Плафон стельовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 234 ₴

