
Elstead Lighting Настінний світильник Elstead Mona KL/Mona/L чорний
19 924 ₴
- В наявності
- Код: 56350016
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стійка MONA буде чудовим вибором для освітлення простору у ванній кімнаті. Її ніжний білий колір стане делікатною прикрасою приміщення. Кінкет має просту форму, що нагадує арку/міст. Обробка в кольорі латуні доповнює елегантний вигляд стійки і робить її дуже класичною. Лампа, підвішена симетрично з обох сторін дзеркала у ванній, освітить її простір і зробить проведення часу в ній приємнішим. Стійки чудово виглядають поодинці та як світлові встановлення, створюючи неймовірні ефекти, що підкреслюють унікальний декор і характер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3300К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 11 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Mona |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Настінний світильник |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 924 ₴

