
Elstead Lighting Лампа підвісна Elstead Oberlin Fe/Oberlin/P/M
17 985 ₴
- В наявності
- Код: 56350031
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Oberlin Fe/Oberlin/P/M. Люстри є ключовим елементом інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Вони є серцем кожного приміщення, відповідальними за забезпечення належного освітлення та підкреслення стилю інтер'єру. Залежно від потреб, люстри можуть використовуватися в різних приміщеннях, від віталень до кухонь і спалень. Параметри світла. є підвісною лампою, яка забезпечує високоякісне освітлення завдяки використанню сучасних технологій LED. Лампа підтримує.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 8 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 51 мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 985 ₴

