
Люстра Elstead Lighting Prospect FE-PROSPECT-PARK-4P
23 189 ₴
- В наявності
- Код: 56350052
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Prospect Park Fe/Prospectpk/4P У категорії «стельові світильники» правильне освітлення інтер'єру є надзвичайно важливим, оскільки воно впливає на зручність використання простору та естетику приміщень. Стельові світильники - це не тільки практичне джерело світла, але і декоративний елемент, здатний підкреслити характер інтер'єру. Серед продукції, представленої на ринку, виділяється модель Elstead Lighting Prospect Park Fe/Prospectpk/4P, яка поєднує в собі елегантність і функціональність. Параметри світла та ефективність Стельовий світильник Elstead Lighting Prospect Park оснащений чотирма джерелами світла, що гарантує рівномірне освітлення навіть більших приміщень. Максимальна потужність кожної лампочки становить 60 Вт, що дає загальну потужність 240 Вт, забезпечуючи потрібну кількість світла для повсякденних справ. Лампа підтримує лампочки з цоколем E27, що дозволяє вибрати різні типи лампочок - від традиційних до енергозберігаючих LED. Технічні характеристики та фізичні параметри Elstead Lighting Prospect Park Fe/Prospectpk/4P — це підвісний світильник із вражаючими розмірами та параметрами регулювання. Його загальна висота становить 188,6 см, а висота рами без підвісу - 41,6 см. Ширина світильника 46,8 см, глибина 59 см. Завдяки регульованим підвісам (кріпильні елементи: 1 х 15,2 см і 4 х 30,5 см) ви можете підлаштувати висоту світильника під конкретний інтер'єр. Енергозбереження та відповідність стандартам Стельовий світильник Prospect Park має клас енергоспоживання А, що означає високу енергоефективність. Він також адаптований для використання світлодіодних ламп будь-якої потужності та лампочок з класами енергоспоживання від A++ до E, що дозволяє гнучк
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188.6 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 59 мм |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Elstead Lighting |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny, Glamour |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 46.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 189 ₴


