
Elstead Lighting Підвісна лампа Elstead Sabina Hk/Sabina/3P
17 461 ₴
- В наявності
- Код: 56350088
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Sabina Hk/Sabina/3P. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, приносячи не лише світло, а й стиль до різних приміщень. Завдяки різноманітним дизайнам і функціям можуть бути ідеальним доповненням до вітальні, спальні чи кухні. У цій категорії вирізняється Elstead Lighting Sabina Hk/Sabina/3P, яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Світловіддача. Люстра Elstead Lighting Sabina Hk/Sabina/3P пропонує три джерела світла, кожне з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню патрона E14, лампа сумісна з різними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 33 мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37.5 мм |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 461 ₴






