
Люстра Elstead Lighting Valentina Fe/Valentina12 брюз 12 джерел
117 708 ₴
- В наявності
- Код: 56350124
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Elstead Lighting Valentina Fe/Valentina12 — багаторівневий стельовий світильник у стилі вінтаж-гламур. Конструкція з окисненої бронзи з кристалічними прикрасами. Обладнана 12 джерелами світла з цоколем E14. Розміри: висота 55 см, ширина 92 см, глибина 94 см, діаметр абажура 38 см. Вишукана палацова оправа з прозорими кристалами створює ефект свічки. Підходить для оформлення вітальні та класичних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм |
| Декоративні елементи | Кристали |
| Діаметр плафона | 38 |
| Дизайн | Багаторівневий |
| Довжина: | 94 мм |
| Матеріал | Окислена бронза |
| Мoдель | FE/Valentina12 |
| Призначення | Стельовий |
| Стиль | Вінтаж-гламур |
| Тип | Люстра |
| Ширина | 92 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 708 ₴



