
Люстра Elstead Lighting Valentina FE/Valentina6 браз 6 джерел E14
66 267 ₴
- В наявності
- Код: 56350128
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Elstead Lighting Valentina FE/Valentina6 — класичний стельовий світильник типу жиrandol з кристалічною оздобкою. Корпус виконаний у бронзовому кольорі. оснащена 6 джерелами світла з цоколем E14. Розміри: висота 83,2 см, ширина 72 см, глибина 73 см. Люстра відрізняється функціональністю, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом. Призначена для прикрашання вітальень, їдалень та інших приміщень у класичному стилі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колір | Бронзовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83.2 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Клас люстри | Жирandol |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Матеріал оздоблення | Кристал |
| Мoдель | FE/Valentina6 |
| Поміщення | Спальня |
| Тип | Люстра |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 267 ₴

