
Настінний світильник Elstead Lighting Verity Bath поліроване золото IP44
24 398 ₴
- В наявності
- Код: 56350132
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Elstead Lighting Verity Bath/Verity Pg призначений для вологих приміщень. Корпус виконаний з латуні та скла в класичному стилі з сучасними елементами. Висота 50 см, ширина 12 см, глибина 20 см. Колір: поліроване золото (жовтий). Оснащений одним джерелом світла G9 потужністю 3W LED, включеним в комплект. Температура кольору: 3000K та 3300K. Клас енергоефективності: G. Ступінь захисту IP44, підходить для ванних кімнат та інших вологих приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BATH-VERITY-PG |
| Глибина | 20 мм |
| Джерело світла | G9 |
| Джерело світла в комплекті | Да |
| Клас енергоефективності | G |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Мoдель | Verity Bath |
| Потужність джерела світла | 3 |
| Оздоблення | Поліроване золото |
| Застосування | Для вологих приміщень |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Стиль | Класичний і сучасний |
| Температура кольору | 3000K, 3300K |
| Тип | Настінний світильник |
| Тип джерела світла | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 398 ₴


