
Настінний світильник Elstead Lighting Walker HK Walker2 L
25 069 ₴
- В наявності
- Код: 56350140
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Lighting Walker HK/Walker2/L. Кінкет. це відмінне поєднання сучасного дизайну з класичною естетикою. Настінні світильники. є невід'ємним елементом оформлення інтер'єру, впливаючи на атмосферу та функціональність простору. Модель ця успішно підійде для різних оформлень, а її правильний вибір має значення для комфорту щоденного використання та естетики приміщення. Тип і матеріал виготовлення. Освітлення. Elstead Lighting Walker. вирізняється міцним,. металевим виконанням. та елегантним скляним абажуром. Модель ця приймає. стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 26.1 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 38 см |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Walker HK Walker2 L |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Етно, Англійське |
| Тип | Настінний світильник |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 069 ₴


