
Elstead Lighting Настінний світильник Elstead Walker HK/Walker2/S чорний 24.1 см
11 398 ₴
- В наявності
- Код: 56350144
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Elstead Walker HK/Walker2/S являє собою компактну настінну лампу з одним джерелом світла. Модель виготовлена з алюмінію та прозорого скла в чорному кольорі з обробкою під стару латунь. Світильник оснащений цоколем E27, розраховане на максимальну потужність лампочки 60 Вт. Прилад має ступінь захисту IP44, що дозволяє використовувати його на відкритих площадках та терасах. Напруга живлення 220-240 В. Розміри: висота 24.1 см, ширина 19 см, глибина 20.9 см. Вага виробу складає 2.07 кг. Гарантія виробника 3 роки. Лампочка в комплект не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.1 мм |
| Довжина | 20.9 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.07 |
| Довжина: | 20.9 мм |
| Колекція | Walker |
| Лампочка в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Алюміній/Прозоре скло |
| Мoдель | HK-WALKER2-S |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Оздоблення | Стара латунь |
| Розміри паковання | 32 x 27 x 27 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Настінний світильник |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 398 ₴

