
Підвісна лампа Markslojd Granso чорна 107028
20 507 ₴
- В наявності
- Код: 56813664
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Markslojd Granso Czarny (107028). Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який може повністю змінити його характер. Вони слугують не лише для освітлення приміщень, але й виконують декоративну функцію, додаючи стилю та елегантності. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, люстри підійдуть для різних приміщень, від вітальні до спальні. Параметри освітлення. Люстра. Markslojd Granso Czarny (107028) пропонує три джерела світла, що дозволяє рівномірно освітити простір. Кожне джерело світла може мати максимальну потужність 40W, що робить люстру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | Gränsö |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня, Дитяча |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Енергетичний клас | A |
| Тип світильника | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 507 ₴

