
Підлогова лампа Azzardo Gio Ts 010121w
11 672 ₴
- В наявності
- Код: 5686863
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Zuma Line. Цікаві та неповторні дизайни, адаптовані до актуальних трендів у внутрішньому оздобленні, що відповідають високим вимогам клієнтів щодо якості виконання та цікавих рішень у сфері освітлення, є характерною рисою бренду Zuma Line. Сучасна та дизайнерська лампа Vision Zuma Line. Настільна лампа Zuma Line Vision TS-010121W 1x60W - пропозиція для всіх, хто хоче оточити себе нестандартними деталями. пропозиція настільної лампи над столом, де джерело світла приховане акриловим молочним абажуром. Рука в лампі виходить з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 196 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 230 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Vision |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Аркові |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 672 ₴


