
Духовка електрична Concept ETV7160 вбудована 70 л 3000 Вт
28 737 ₴
- В наявності
- Код: 57305843
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духовка Concept ETV7160 призначена для вбудовування в кухонний гарнітур. Об'єм камери 70 літрів, потужність 3000 Вт. Клас енергоспоживання A. оснащена 9 функціями приготування, включаючи конвекцію, гриль, верхній та нижній нагрів, циркуляцію повітря та функцію розморозки. Розміри: ширина 59.5 см, висота 59.5 см, глибина 55.5 см. Розміри для вбудовування 600x560x570 мм. Вага 31.2-32 кг. Напруга 230 В, частота 50 Гц. оснащена електромеханічним управлінням з таймером. Колір білий з чорними елементами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхнє нагрівання | Да |
| Вага | 31.2 |
| Довжина: | 555 мм |
| Зегар | Да |
| Код сертифікації | 200442 |
| Кількість функцій | 9 |
| Мoдель | ETV7160 |
| Потужність | 3000 |
| Потужність верхньої гриzalki | 950 |
| Потужність гzaлки гриля | 2000 |
| Потужність задньої круглої Grzalki | 2100 |
| Потужність нижньої гриzalki | 1100 |
| Напруга | 230 |
| Нижнє нагрівання | Да |
| Об'єм духової шафи | 70 |
| Разморозка | Да |
| Циркуляція повітря | Да |
| Частота | 50 |
| Основні | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип духової шафи | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 737 ₴

