
Газова варильна поверхня Beko HILG64120S чорна 60 см 4 конфорки
12 492 ₴
- В наявності
- Код: 57593094
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Beko HILG64120S з чотирма газовими конфорками. Розміри: ширина 60 см, глибина 51 см, висота 4.6 см. Покриття з керамічного скла. Конфорки з різною потужністю: 1750 Вт (конфорка 1), 1750 Вт (конфорка 2), 1000 Вт (конфорка 3), 2900 Вт (конфорка 4). Решітки емальовані, окремі для кожної конфорки. Управління механічне, ручки. оснащена захистом від витоку газу. Сумісна з природним газом G20/20 та скрапленим газом LPG. Чорний колір корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 4.6 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 51 мм |
| Защита от утечки газа | Да |
| Марка | BEKO |
| Матеріал решітки | Емальований |
| Мoдель | HILG64120S |
| Потужність конфорки 1 | 1750 |
| Потужність конфорки 2 | 1750 |
| Потужність конфорки 3 | 1000 |
| Потужність конфорки 4 | 2900 |
| Тип газа | G20/20 (Природний газ), LPG |
| Тип решітки | Окрема для кожної конфорки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 492 ₴






