
Витяжка вбудована BERG Maestro 52 White 650 м³/ч
16 829 ₴
- В наявності
- Код: 57609524
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка вбудована BERG Maestro 52 призначена для встановлення під шафу на кухні. Корпус білого кольору з алюмінієвим фільтром для уловлювання жиру. Ширина 52 см, глибина 29,6 см. Продуктивність 650 м³/ч при рівні шуму 69 дБ. Енергетичний клас B. Управління сенсорне, тактильне. Клас ефективності поглинання забруднень D, клас ефективності обладнання освітленням B. оснащена 2 вуглеводневими фільтрами BCN11 (придбаються окремо для режиму рециркуляції). Має вбудоване освітлення. Отримала позитивні відгуки користувачів за якість обробки, простоту використання та ефективність роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 296 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергетичної ефективності | B |
| Клас ефективності обладнання освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Матеріал фільтра | Алюмінієвий |
| Мoдель | Maestro |
| Потужність освітлення | 2 x 1 |
| Продуктивність витяжки | 650 |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Шум | 69dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 829 ₴





